Модні і стильні жіночі стрижки на короткі, середні і довгі волосся

Содержание
[-]

Жіноча стрижка повинна бути не тільки модним, але й практичною. Бажання виглядати кожен раз по-новому спонукає нас вивчати модні тенденції в одязі, взутті, аксесуарах, і звичайно ж, в жіночих стрижках. Свій погляд на модні стрижки в 2017 році має, напевно, кожен стиліст і вже, звичайно, кожен будинок мод, але є й спільні тенденції: прямі волосся, гофре або локони, природність в укладанні, велику увагу колірним рішенням. Будь в тренді, проходь перукарські курси, будь стилі. Однозначної відповіді, яка стрижка буде в моді в 2017 році, не існує, і для кожної довжини волосся можна виділити кілька актуальних напрямків.

Модні короткі стрижки

Короткі стрижки в 2017 році припускають прямі лінії. Стильні і ефектні каре, паж, боб зберігають актуальність, а також стрижки на коротке волосся можуть мати більш природні лінії, створювані за допомогою филировки, підтримуючи загальне для моди 2016 прагнення до природності.

В цілому мінімалізм в зачісці не втратить своїх позицій — зручні, вимагають мало часу на догляд, короткі стрижки відповідають духу часу і залишаються в тренді.

Модні стрижки на середні волосся

Стильні стрижки, актуальні в 2017 році для середньої довжини волосся — каскадні, градуйовані, ступінчасті. Особливо вигідно такі стрижки на середні волосся поєднуються з овальною або видовженою формою обличчя. Також в моді «гаврош».

Стиль 2017 передбачає обов'язковий кольоровий дизайн — брондірованіе, мелірування, ефект вигорілих волосся, амбре, мелірування та колорування, переважно з використанням природних відтінків, таких, як блонд, карамель, шоколад, рудий, чорний. Стрижки волосся обов'язково йдуть в парі з фарбуванням глибокими, насиченими кольорами.

Модні стрижки на довге волосся

Жіночі стрижки для довгого волосся, як і інші актуальні в 2017 році стрижки, припускають як строгі прямі лінії, так і градуйовані, ступінчасті варіанти і асиметрію.

Стрижки на довге волосся чудово поєднуються з прямими або косими, короткими і довгими, рваними і асиметричними чубчиками, начосом, локонами і різними варіантами гофре, а також надають неймовірний простір для стиліста щодо укладання — різноманітність кіс, пучків, прямі пасма можуть поєднуватися в зачіски з локонами або гофре.

Розглядаючи модні стрижки для зими, можна виділити подовжене каре, короткий боб або ультраминималистические стрижки «під хлопчика». Довге волосся також зберігають популярність, шикарні локони і багатошарові зачіски, поєднуються з найрізноманітнішими чубчиками, як і раніше в моді.

Говорячи про колірних рішеннях, можна не відзначити тяжіння до стилістів «темній стороні» - модні подіуми зайняли брюнетки і всілякі відтінки коричневого, від горіха, каштана до червоного дерева і від ніжного кава-латте до шоколаду.


Об авторе
[-]

Дата публикации: 03.02.2020. Просмотров: 142

Комментарии
[-]
 ritcha | 04.02.2020, 05:31 #
 Money matters, we are ready to give advice on all matters, just dare you to click now slotxo
 trexgame | 06.02.2020, 07:07 #
I'm glad I found this web site, I couldn't find any knowledge on this matter prior to. Also, operate a site and if you are ever interested in doing some visitor writing for me if possible feel free to let me know, I'm always looking for people to check out my web site.
t rex game
 texas tag | 06.02.2020, 08:24 #
TxTag is operated by the Texas Department of Transportation (TxDOT), is one of three interoperable electronic toll collection systems in Texas.

texas tag    |
eztag   |
paytexastoll
 busba | 11.02.2020, 08:12 #
Come play with us and guarantee you will definitely be lonely.

>>>  slotxo
 Victoria May | 14.02.2020, 06:51 #
Buy the best Ultra fine grinding mill at reasonable rates 
 simpsonjoshua | 14.02.2020, 08:57 #
Looking at the round balls with bright colors you will see they are great. More amazing when you directly participate in this exciting bubble game.Bubble Shooter


Ваши данные: *  
Имя:

Комментарий: *  
Прикрепить файл  
 


zagluwka
advanced
Отправить
На главную
Beta