Модні і стильні жіночі стрижки на короткі, середні і довгі волосся

Содержание
[-]

Жіноча стрижка повинна бути не тільки модним, але й практичною. Бажання виглядати кожен раз по-новому спонукає нас вивчати модні тенденції в одязі, взутті, аксесуарах, і звичайно ж, в жіночих стрижках. Свій погляд на модні стрижки в 2017 році має, напевно, кожен стиліст і вже, звичайно, кожен будинок мод, але є й спільні тенденції: прямі волосся, гофре або локони, природність в укладанні, велику увагу колірним рішенням. Будь в тренді, проходь перукарські курси, будь стилі. Однозначної відповіді, яка стрижка буде в моді в 2017 році, не існує, і для кожної довжини волосся можна виділити кілька актуальних напрямків.

Модні короткі стрижки

Короткі стрижки в 2017 році припускають прямі лінії. Стильні і ефектні каре, паж, боб зберігають актуальність, а також стрижки на коротке волосся можуть мати більш природні лінії, створювані за допомогою филировки, підтримуючи загальне для моди 2016 прагнення до природності.

В цілому мінімалізм в зачісці не втратить своїх позицій — зручні, вимагають мало часу на догляд, короткі стрижки відповідають духу часу і залишаються в тренді.

Модні стрижки на середні волосся

Стильні стрижки, актуальні в 2017 році для середньої довжини волосся — каскадні, градуйовані, ступінчасті. Особливо вигідно такі стрижки на середні волосся поєднуються з овальною або видовженою формою обличчя. Також в моді «гаврош».

Стиль 2017 передбачає обов'язковий кольоровий дизайн — брондірованіе, мелірування, ефект вигорілих волосся, амбре, мелірування та колорування, переважно з використанням природних відтінків, таких, як блонд, карамель, шоколад, рудий, чорний. Стрижки волосся обов'язково йдуть в парі з фарбуванням глибокими, насиченими кольорами.

Модні стрижки на довге волосся

Жіночі стрижки для довгого волосся, як і інші актуальні в 2017 році стрижки, припускають як строгі прямі лінії, так і градуйовані, ступінчасті варіанти і асиметрію.

Стрижки на довге волосся чудово поєднуються з прямими або косими, короткими і довгими, рваними і асиметричними чубчиками, начосом, локонами і різними варіантами гофре, а також надають неймовірний простір для стиліста щодо укладання — різноманітність кіс, пучків, прямі пасма можуть поєднуватися в зачіски з локонами або гофре.

Розглядаючи модні стрижки для зими, можна виділити подовжене каре, короткий боб або ультраминималистические стрижки «під хлопчика». Довге волосся також зберігають популярність, шикарні локони і багатошарові зачіски, поєднуються з найрізноманітнішими чубчиками, як і раніше в моді.

Говорячи про колірних рішеннях, можна не відзначити тяжіння до стилістів «темній стороні» - модні подіуми зайняли брюнетки і всілякі відтінки коричневого, від горіха, каштана до червоного дерева і від ніжного кава-латте до шоколаду.


Об авторе
[-]

Дата публикации: 03.02.2020. Просмотров: 356

zagluwka
advanced
Отправить
На главную
Beta